Vepro edhe nëse ke frikë

nga Susan Jeffers

1000 L

Categories: SKU: 9789951817691

Ky klasik modern dhe frymëzues ngërthen çelësin e shndërrimit të zemërimit në dashuri, të pavendosmërisë në veprime, duke mundur të krijojmë një jetë vërtet të vlefshme.”

“Çfarëdo gjëje që t’i druheni në jetën tuaj, ky libër bestseller në rang ndërkombëtar do t’ju japë njohuritë dhe mjetet e duhura për t’i përmirësuar aftësitë tuaja në përballje me çdo situatë të mundshme.

Do të mësoni ta jetoni jetën tuaj sipas mënyrës që dëshironi, duke shpëtuar nga dhimbja, mpirja dhe depresioni, duke u bërë të fuqishëm, plot energji dhe dashuri.

Me plot mirëkuptim dhe humor, Jeffers na frymëzon me plot teknika dinamike dhe tejet të thella, që kanë ndihmuar miliona njerëz anembanë botës, për t’i mposhtur frikat e tyre, duke arritur të përparojnë vendosmërisht në jetën e tyre.

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

270

Botues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vepro edhe nëse ke frikë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top