Shënime nga një mik

700 L

Categories: SKU: 9789928265685

Shënime nga një mik është një udhërrëfyes i përmbledhur dhe i kuptueshëm, që paraqet mjetet dhe parimet më të fuqishme për të ndryshuar jetën tënde, të cilat e bënë Tony Robbins një lider ndërkombëtar për performancën e lartë.
Qëkur Robbins e botoi vetë këtë libër në vitin 1991, është shpërndarë falas për qindra mijëra njerëz në nevojë, si pjesë e Fondacionit Anthony Robbins, “Brigada e shportës”. Ky libër ndihmoi kaq shumë individë të kapërcenin rrethanat më sfiduese, saqë kërkuan ta blejnë për veten dhe miqtë e tyre. Tashmë një libër klasik me mbi gjysmë milioni kopje të shtypura, Shënime nga një mik ofron mirëkuptim dhe mbështetje për lexuesit anembanë botës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shënime nga një mik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top