Më mençur, më shpejt, më mirë

1400 L

Categories: , SKU: 9789951721233

Sekretet për të qenë të frytshëm në jetë dhe në biznes.

Nga autori i bestselleri- it te New York Times “Fuqia e shprehisë”.

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

334

Botues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Më mençur, më shpejt, më mirë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top