Si të krijojmë marrëdhënie të dobishme

700 L

Categories: , , SKU: 9789951721929

Ndër zotësitë që do të mësoni në këtë libër janë:

  • Si të bëheni një njeri karizmatik.
  • Si të bëni miq të rinj dhe të mbani miqtë e vjetër.
  • Si të ushtroni ndikim te njerëzit me të cilët ndërveproni duke krijuar një mjedis bashkëpunues, bashkërendues dhe kolegjial.
  • Si të ndërtoni besim.
  • Si të vlerësoni e të kuptoni karakteret e të tjerëve për të pasur marrëdhënie më të efektshme me ta.
  • Si t’i shisni idetë, konceptet dhe sugjerimet tuaja lidhur me punën, lidhur me familjen e shokët dhe sigurisht me tërë njerëzit me të cilët keni lidhje.
  • Si të veproni e reagoni kur keni të bëni me njerëz të vështirë.
  • Si të mos pajtoheni pa qenë të mërzitshëm.
  • Si t’i kuptoni dhe t’i zotëroni emocionet tuaja duke arritur të kuptoni emocionet e të tjerëve.
Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

216

Përkthyes:

Elvi Sidheri

Botues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Si të krijojmë marrëdhënie të dobishme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top