Si t’i zgjidhim mosmarrëveshjet në jetë

700 L

Categories: , SKU: 9789951721899

Çdo mosmarrëveshje me të cilën përballemi në jetën tonë ngërthen potenciale, pozitive a negative qofshin. Ato mund të jenë burim frymëzimi, sqarimi, mësimi, shndërrimi, rritjeje apo zemërimi, droje, turpërimi, mbylljeje në vetvete, si dhe qëndrese. Zgjedhja nuk është në dorën e kundërshtarëve tanë, por në dorën tonë, si dhe në vullnetin tonë për t’u përballur dhe për t’u marrë me to.

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

180

Përkthyes:

Elvi Sidheri

Botues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Si t’i zgjidhim mosmarrëveshjet në jetë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top