Milk and honey

nga Rupi Kaur

1000 L

Categories: SKU: 9789951721387

Rupi Kaur është poete, shkrimtare dhe ilustratore kanadeze. Ajo është e njohur në të gjithë botën për përdorimin e poezisë së shoqëruar me ilustrimet, të cilat i realizon vetë. Arti i Rupit punon për të transformuar përvojat e dhimbjes dhe dëshirës në himnet e pranimit dhe të triumfit.

Botues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Milk and honey”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top