Ai: Të kuptojmë psikologjinë mashkullore

Vepra klasike e Robert A. Johnson që zbulon dallimet ndërmjet burrit dhe gruas, femrës dhe mashkullit.

700 L

Categories: SKU: 9789928265548

Ç’do të thotë vërtet të jesh burrë? Cilat janë disa nga momentet kyçe në rrugën drejt pjekurisë mashkullore? Dhe cilët janë përbërësit femërorë të personalitetit të burrit?

Përgjatë shekujve, gratë kanë mjeshtëruar teknikën e përshtatjes ndaj burrave dhe për një arsye të mirë, por kjo nuk është njësoj si t’i kuptosh vërtet ata. Kalimi nga një djalë te një burrë i vërtetë, është një përpjekje e ndërlikuar dhe zbulohet në këtë libër.

Ai ofron një vështrim të mahnitshëm në brendësi të identitetit mashkullor dhe se si dinamikat femërore ndikojnë te burrat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ai: Të kuptojmë psikologjinë mashkullore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top