Zero te një

nga Peter Thiel

1400 L

Categories: SKU: 9789951721127

“Zero te Një” është guida e plotë, e zgjuar e çdo njeriu që do të ndërtojë një biznes në ditët tona, sepse Peter Thiel është mjeshtri i kryemjeshtrave dhe mendjeve më të suksesshme të sipërmarrjes. I shpallur si një nga librat më të lexuar dhe më me vlerë, është fat që ky tekst vjen në kohë rekord nga Pema në gjuhën shqipe për lexuesit e Shqipërisë dhe Kosovës

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

220

Përkthyes:

Jehona Xhaferi

Botues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zero te një”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top