Zëri në kokën tonë

1200 L

Categories: SKU: 9789928265661

“Një kryevepër. Kjo është një pikë referimi që do të ndryshojë mënyrën e konceptimit tuaj për natyrën njerëzore.”
– Angela Duckworth, autore e librit “Forca e karakterit: fuqia e pasionit dhe këmbënguljes”

“Një udhëzues praktik për të normalizuar ankthin dhe për t’u distancuar prej tij.”
– Harvard Business Review

“Në zërin tonë të brendshëm zbulojmë diçka thellësisht misterioze, madje të mahnitshme. Autori ofron ide të shkëlqyera për menaxhimin dhe kontrollin e zërit të brendshëm.”
– The New Yorker

“A ka mënyra të drejta dhe të gabuara për të komunikuar me veten? Nëse po, a ka teknika që mund të përdoren në mënyrë të dobishme nga ata që i shqetëson monologu i brendshëm? Autori Ethan Kross hedh dritë mbi këto dilema. Është momenti i duhur për të botuar këtë libër.”
– The Guardian

“Në këtë libër shqyrtohet fuqia që zotërojmë për të përfituar nga mendimet tona pozitive dhe negative përmes bisedave që bëjmë me veten.”
– CNN

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zëri në kokën tonë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top