Trump: Presidenti me jakë blu

1500 L

Categories: , SKU: 9789928265128

“Mooch-i na çon në një udhëtim të mahnitshëm – nga periferitë e klasave punëtore e deri te qiellgërvishtësit e ndritshëm të Manhattan-it dhe moçalet më të thellë të kryeqytetit të vendit tonë. Përgjatë rrugës, ne shohim një Amerikë të humbur, por të ringjallur nën Donald Trump-in. Plot me informacione, frymëzues dhe me humor. Duhet lexuar patjetër. Kaq i organizuar!”
—Gjykatësja Jeanine Pirro, autore bestseller #1 e librit Liars, Leakers, and Liberals

“Ky libër shpjegon qartë arsyen pse Donald Trump është presidenti i burrave dhe grave të harruar të vendit, dhe pse ai është shpresa jonë e fundit më e mirë! Anthony Scaramucci, përmes rrënjëve të tij në klasën punëtore, shpjegon se pse Donald Trump është presidenti i punëtorëve të krahut dhe se si rrugëtimi i Mooch-it nga “New York-u e deri te Krahu Perëndimor i Shtëpisë së Bardhë”, e mishëron atë Ëndërr Amerikane. Mësoni sekretin e vërtetë të suksesit të presidentit Trump”.
—Sean Hannity

Kopertina:

E fortë

Nr. i faqeve:

318

Përkthyes:

David Hudhri

Botues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trump: Presidenti me jakë blu”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top