Sekreti i shpirtit binjak

nga Arielle Ford

800 L

Categories: , SKU: 9789928164810

“Arielle Ford ofron, në terma frymëzues dhe inkurajues, përvojën e saj direkte se si të përgatiteni në vetëdije, zemër dhe shpirt për të tërhequr, njohur dhe për t’iu përgjigjur thirrjes së shpirtit, për një lidhje dashurore të vërtetë dhe të vetëdijshme.”
–Michael Bernard Beckwith, autor i Spiritual Liberation

“Si dikush që ka studiuar, praktikuar dhe ka e dhënë mësim Ligjin e Tërheqjes për mbi dyzetë vjet, jam i emocionuar të bie ndesh me një libër i cili i shpjegon kaq bukur parimet universale të tërheqjes, në një plan veprues për të tërhequr një lidhje të dashur dhe përmbushëse.”
–Jack Canfield, autor i Çelësi i Jack Canfield për të jetuar Ligjin e Tërheqjes

“Sekreti i shpirtit binjak përmban recetën për dashuri, romancë dhe të ardhme të paimagjinueshme – një recetë të cilën e pashë ta krijonte dhe jetonte motra ime, Arielle Ford. Me qartësi dhe mençuri, ky libër paraqet të gjithë përbërësit për të marrë dashurinë që dëshironi dhe meritoni vërtetë. Lexojeni tani, dhe lëreni dashurinë të fillojë.”
–Debbie Ford, autore e Përse njerëzit e mirë bëjnë gjëra të këqija.

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

248

Përkthyes:

David Hudhri

Botues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sekreti i shpirtit binjak”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top