Revolta e Atlasit 2

nga Ayn Rand

1000 L

Categories: SKU: 9789928162335

Ky është vëllimi i dytë i trilogjisë “Revolta e Atlasit”.

Heronjtë tanë ndodhen tashmë në një situatë ekonomike të vështirë, armiqtë janë identifikuar, por mbetet ende sekreti i motorit “magjik”, i zhdukjeve të mistershme dhe i “kush është Xhon Gallti?”.

A do arrijnë Denji dhe Riardeni të jenë të lumtur së bashku? Si do i vejë filli industrive dhe hekurudhave? Ç’do të ndodhë midis Denjit dhe Fransiskos?
Dhe mbi të gjitha, pse zhduken njerëzit më të zotë të botës?

Këto e shumë më shumë, do i gjeni në volumin e dytë të “Revolta e Atlasit”, mjeshtërisht përkthyer nga Amik Kasoruho.

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

422

Përkthyes:

Amik Kasoruho

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Revolta e Atlasit 2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top