Më duaj, por jo vonë

nga Mimoza Ahmeti dhe Mimoza Kuchly

1000 L

Categories: , SKU: 9789928391865

Duke lexuar librin, na duket sikur hyjmë në një “dhomë magjike” të zhveshur e me shpirtin në dorë.

Ndiejmë që kjo “dhomëz e magjishme” na ka bërë ta duam më shumë veten  dhe jemi gati të përqafojmë aventurat që jeta na ofron me zemërgjerësinë e saj.

Prof. Fulvia Shtëpani, Académie de Versailles, Paris

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Më duaj, por jo vonë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top