Home body

nga Rupi Kaur

900 L

Categories: SKU: 9789951817264

Autorja jokonvencionale Rupi Kaur ka thyer të gjitha rekordet e shitjes (me librat milk and honey dhe sun and her flowers), duke u bërë sensacion në rrjetet sociale. Pas një mungese të gjatë, rivjen te lexueset dhe lexuesit me librin e “home body”, me rrëfime mbi mendjen, zemrën, pushimin dhe zgjimin.

Botues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Home body”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top