Qyteti Magjepsur

1000 L

Categories: SKU: 9789928200341

Vëllimi i dytë i romanit “Sekreti shtëpisë në ishull”. Qyteti i magjepsur i tërheq lexuesit në një botë të pasur imagjinare të telepatisë dhe ndërthurjes së rrathëve të kohës, me personazhe me aftësi të jashtëzakonshme, trajtëndryshuese, me fantazma, qenie të mbinatyrshme e kafshë që flasin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qyteti Magjepsur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top