Ichigo Ichie: Arti japonez i të jetuarit momente të paharrueshme

1000 L

Categories: SKU: 9789951817035

Ichigo ichie, arti japonez i të jetuarit momente të paharrueshme, është një libër frymëzues që na mëson si…

– të lirohemi nga e kaluara dhe e ardhmja për të krijuar nga çdo minutë diçka unike;

– të integrojmë në jetën tonë filozofinë Zen, që Steve Jobs e mësoi nga një mjeshtër japonez dhe që qe çelësi i suksesit të tij;

– të bëjmë nga sinkronitë një instrument të magjisë së vetëdijshme;

– të krijojmë takime të paharrueshme në sferën profesionale dhe atë personale;

– t’i përmirësojmë marrëdhëniet tona me një tip të ri të Mindfulness-it;

– t’i hapim portat e rrjedhës sa herë që të kemi nevojë.

Botues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ichigo Ichie: Arti japonez i të jetuarit momente të paharrueshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top