41 sekrete

1200 L

Categories: SKU: 9789928371331
Ky libër atipik i Ben Blushit përmbledh 41 histori njerëzish të ndryshëm, në formën e rrefimeve dhe sekreteve të jetës së tyre. Autori ka fotografuar të gjitha personazhet e tij, duke shoqëruar fotografinë bardhezi me përshkrimin dhe dialogun artistik. që ka zhvilluar me secilin prej tyre. Personazhe si Robert Ndrenika, Ismail Kadare, Monika Lubonja, Viktor Zhusti, Dren Abazi, Bojken Lako, At Nikolla Marku, Mynever Shuteriqi, Frederik Ndoci, Edmond Tupja, nipi i Ismail Qemalit, nipi i Faik Konicës etj., vijnë në një dritë të panjohur më parë.
Nr. i faqeve:

265

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “41 sekrete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top