Mosha e pafajësisë

nga Edith Wharton

900 L

Categories: SKU: 9789928162021

Ky libër përshkruan gjallërisht dramën e një njeriu të përcarë midis pasionit të tij dhe nderit, familjes e presionit shoqëror. Historia përqendrohet rreth jetës së një cifti të sapofejuar të shoqërisë së lartë njujorkeze. Një grua e re dhe e bukur, por e damkosur nga një skandal bashkëshortor, hyn në jetën e tyre. Lumturia e ciftit të përkryer fillon të lëkundet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mosha e pafajësisë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top