Kafe me mjeshtrin

nga Bledar Kurti

500 L

Categories: SKU: 9789928313089

Dr. Bledar Kurti është këshilltar dhe analist politik, akademik, lektor universiteti, publicist politik dhe studiues i historisë botërore dhe marrëdhënieve ndërkombëtare. Ka lindur në Durrës më 7 gusht 1977. Ai është autor i disa librave si: Dashnorët e Kohëve Moderne (Grimca hije-drite nga jeta e një politikani), Vajza nga Laguna, CIA dhe Presidentët Amerikanë, Udhëtim në Gjurmët e Vjetra dhe të Reja të Qytetërimit, Man Ray dhe Surrealizmi, One Touch, si edhe  autor i qindra artikujve në shtypin brenda vendit dhe në revistat shkencore ndërkombëtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kafe me mjeshtrin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top