E kuqja e demave

nga Mira Meksi

1000 L

Categories: SKU: 9789995687885

Në një qytet legjendash në Spanjë, murgjit “Luftëtarë kundër harresës së ikonës” kanë vite që punojnë për deshifrimin e misterit që vesh të kuqen e fuqishme të ikonave të Onufrit. Brenda një realiteti të përndezur ndeshjesh me dema, rivalitetesh dhe tradhëtish të gjakta, Mira Meksi përshkruan lojën pasionante të jetës ku ngërthehen fort dhe përleshen Dashuria dhe Vdekja.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “E kuqja e demave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top