Libri që do të dëshironit të lexonin prindërit tuaj

nga Philippa Perry

1200 L

Categories: SKU: 9789951721974

Të gjithë prindërit dëshirojnë lumturinë e fëmijës së tyre dhe çdo prind kërkon që të mos e djallosë punën e vështirë të prindërimit. Por si mund të realizohet kjo?

Në këtë libër tërheqës, të mençur dhe argëtues, psikoterapistja e mirënjohur Philippa Perry, na tregon se çfarë është vërtet e rëndësishme dhe cilat janë ato modele dhe rregulla sjelljeje që duhen shmangur gjatë prindërimit.

Botues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Libri që do të dëshironit të lexonin prindërit tuaj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top