Astrofizika për ata që e kanë me nxitim

1000 L

Categories: SKU: 9789951817455

“Të gjithë ne, në një çast të caktuar, i kemi ngritur sytë në drejtim të qiellit të natës dhe kemi pyetur: Çfarë kuptimi ka e gjithë kjo? Si funksionon? Dhe, cili është vendi im në Univers?

Nëse jeni tepër të zënë për të studiuar kozmosin përmes kurseve, librave shkollorë apo dokumentarëve, por sidoqoftë jeni në kërkim të një hyrjeje të shkurtër, por kuptimplotë, mbi këtë temë, unë jua ofroj Astrofizikën për ata që e kanë me nxitim.”

Botues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Astrofizika për ata që e kanë me nxitim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm

Title

Go to Top